ОТИТ – не дамо болю жодного шансу

Отипакс

Кожна матуся турбується про свого малюка, та намагається оберігати дитя від усіх негараздів, які можуть трапитися в житті. На жаль,  не завжди вдається вберегти дитину геть від усього. Наприклад, вберегти від хвороб мама може далеко не завжди. Гострий середній отит виникає у 80-90% дітей1, що ще раз підкреслює важливість цього питання.

Що ж таке отит? Класифікують такі види отиту, як зовнішній, середній та лабіринтит, в залежності від локалізації ураженої ділянки органу слуху. Середній отит це – запальний процес в порожнині середнього вуха1.

Як же розпізнати отит у немовлят та дітей молодшого віку? Гострий середній отит найчастіше проявляється неспецифічними симптомами: лихоманкою, метушливістю, порушенням сну, поганим годування/анорексією, блювотою, діареєю2.

Також середній отит має специфічні прояви, які однозначно свідчать про запалення вуха:

  • виділення у слуховому проході («оторея»);
  • завушна припухлість;
  • підвищення температури2.

На допомогу при вушному болю приходять вушні краплі — ОТИПАКС®, № 1 при вушному болі та отиті в Україні3. Зменшення болю дитина починає відчувати вже з 5-ї хвилини після прийому, а за 15-20 хвилин зменшується запалення. Матусі можуть не хвилюватися, адже використовувати краплі можна вагітним, дорослим та дітям з 1-го місяця народження4.

При виявлені отиту не потрібно панікувати. Треба відразу звернутися до лікаря, та після призначення лікарем використовувати краплі ОТИПАКС®. Ваша дитина за 5 хвилин почне відчувати полегшення, а використовуючи препарат 2-3 рази на добу стійкий знеболювальний ефект може тривати до 8-10 годин, що допоможе вашій дитині з легкістю подолати нездужання без особливих страждань4. Будьте здорові та лікуйтесь лише перевіреними оригінальними клінічно доведеними ліками. Саме такими і є французькі вушні краплі ОТИПАКС®.

 

Список літератури:

1. «Секрети оториноларингології», Брюс У. Джафек; Брюс У. Марроу; ООО «Видавничий дім БІНОМ»; друге наукове видання; ст. 82-93.

2. Acute otitis media in children Clinical manifestations and diagnosis. Morven S Edwards, MDGlenn C Isaacson, MD, FAAP.

3. Висновок на основі аналітичних даних інформаційно-аналітичної бази «Pharmxplorer», яка належить ТОВ «Проксіма Рісерч» – лікарський засіб Отипакс® компанії Biocodex (Франція) займає 1 (перше) місце в АТС 3 рівня S02D ІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ОТОЛОГІЇ у натуральному (упак.) та грошовому вимірах (грн.) на території України (без урахування тимчасово окупованих територій) в динаміці за період з 2021 року по 1 півріччя 2022 року.

4. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Отипакс®. 

 

Otipax 014 22.08.22

Знайдіть в аптеці

Вгамуйте отит!

Купити
text-7