ОТИТ – не дамо болю жодного шансу

Отипакс

Кожна матуся турбується про свого малюка, та намагається оберігати дитя від усіх негараздів, які можуть трапитися в житті. На жаль  не завжди вдається вберегти дитину геть від усього. Наприклад, вберегти від хвороб мама може далеко не завжди. Одним з найчастіше встановлюваних  діагнозів у оториноларингологів (ЛОР) є гостре запалення вуха, а саме гострий середній отит.

Найчастіше з цим захворюванням стикаються діти до 5 років, рідше — діти до 14 років і досить рідко — особи літнього віку*

Що ж таке отит? Отит — це запалення вуха. Буває зовнішній та середній. Гострий середній отит (ГСО) — це запальний процес, що охоплює слизову оболонку середнього вуха: барабанної порожнини, клітин соскоподібного паростка і слухової труби.

Як же розпізнати отит у немовлят та дітей молодшого віку? ГСО найчастіше проявляється неспецифічними симптомами: хвора дитина постійно кричить, крутить або хитає головою, намагається нахилити її так, щоб хворе вухо було розташоване нижче, притиснути його до подушки. Дуже популярний серед педіатрів метод діагностики отиту шляхом натискання на козелок — малоефективний і часто дає хибнопозитивні реакції. Якщо ви почали помічати ці симптоми  негайно зверніться до лікаря.

На допомогу при вушному болю приходять незаміні, вже останні 60 років, вушні краплі — Отипакс®, № 1 при вушному болеві та отиті* (за рекомендацією отолорингологів та педіатрів України) та посідає  лідируючі позиції у 25 країнах у всьому світі. Зменшення болю дитина починає відчувати вже з 5-ї хвилини після прийому, а за 15-20 хвилин зменшується запалення. Матусі можуть не хвилюватися, адже використовувати краплі можна вагітним, дорослим та дітям з 1-го місяця народження.

При виявлені отиту не потрібно панікувати. Треба відразу звернутися до лікаря, та після призначення лікарем використовувати краплі Отипакс. Ваша дитина за 5 хвилин почне відчувати полегшення, а використовуючи препарат 2-3 рази на добу стійкий знеболювальний ефект може тривати до 8-10 годин, що допоможе вашій дитині з легкістю подолати нездужання без особливих страждань. Будьте здорові та лікуйтесь лише перевіреними оригінальними клінічно доведеними ліками. Саме такими і є французькі вушні краплі ОТИПАКС®.

Детальна інформація про ОТИПАКС® в інструкції. Р.П. МОЗ України № UA/5205/01/01 від 24.11.2016 р. №1275
ПОПОВИЧ В.І. // КОНТРОЛЬ БОЛЮ І ЗАПАЛЕННЯ У ХВОРИХ НА НЕПЕРФОРАТИВНИЙ ГОСТРИЙ СЕРЕДНІЙ ОТИТ// Журнал вушних, носових  і горлових хвороб, №1, 2018
**Гострий середній отит без перфорації барабанної перетинки
* За даними PharmXplorer 2018-2019, за даними IMS 2018 року.

Знайдіть в аптеці

Вгамуйте отит!

Купити
text-7