Ліки від отиту: Як обрати протизапальні вушні краплі?

Чтобы не ощущать боль в ушах, вам стоит подобрать хорошие капли против отита

Існує безліч захворювань які вражають органи слуху. Однак, найпоширенішим вважається отит. При виявленні цієї хвороби отоларинголог призначає різні препарати та медикаменти, серед яких обов’язково будуть присутні спеціальні краплі. Вони закапуються прямо у вушну раковину і сприятливо впливають на осередок запалення. Вушні краплі при запаленні вуха – серйозний лікарський засіб, до якого не можна ставитися легковажно. При неправильному виборі препарату, а також через недотримання дозування, лікування може виявитися не тільки неефективним, але навіть небезпечним для органів слуху.

 

Перш за все необхідно звернутися до лікаря, щоб він зміг визначити ступінь запального процесу. Залежно від ураженого відділу розрізняють три види цього захворювання:

 

  • Зовнішній. Хвороба може виникати в результаті утворення фурункулів, травми або нехтування правилами особистої гігієни.
  • Середній. Причиною утворення отиту в середньому вусі може бути інфекція в євстахієвій трубі, ГРВІ або низький імунітет.
  • Внутрішній. Для цього захворювання характерні зниження слуху і запаморочення. Воно не є окремим, а виступає в якості ускладнення у випадках середнього отиту.

Види та особливості вушних крапель від отиту

Для місцевого лікування вушної раковини найкраще використовувати ліки в рідкому вигляді. Вушні краплі при запаленні вуха знімають запалення, знижують больові відчуття і протистоять хвороботворним мікроорганізмам.

 

У сучасній медицині виділяються наступні види подібних ліків:

 

  • краплі з глюкокортикостероїдами – застосовуються при запаленні вуха, викликаних алергією і вірусною інфекцією
  • антибіотики – пригнічують життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів
  • протизапальні краплі – дія спрямована на зняття больових відчуттів
  • протигрибкові засоби – застосовуються при грибковому запаленні вуха
  • краплі з антисептиками – використовуються на ранніх стадіях зовнішнього і внутрішнього отиту

 

Однак, ці ліки не є абсолютно безпечними. Кожен медпрепарат, який використовується місцево, має протипоказання і побічні ефекти. Тому потрібно обережно ставитися до ліків і строго дотримуватися правил прийому.

Як використовувати краплі від запалення вуха?

Подібні ліки не є універсальними, тому немає єдиного правила щодо їх використання. Залежно від стадії захворювання та компонентів препарату, застосовуються різні дозування.

Лікар обстежує вушну раковину, щоб визначити ступінь запалення і підібрати вушні краплі від отиту

Наприклад, ви можете ознайомитися з інструкцією вушних крапель при запаленні вуха ОТИПАКС, які підходять як дітям, так і дорослим. Цей засіб активно використовується при больових відчуттях в середньому вусі, а також при вірусному або баротравматичному отиті. Він відноситься до групи протизапальних ліків, так як ефективно знімає больові відчуття. ОТИПАКС діє дуже швидко: біль починає зникати протягом 5 хвилин після закапування, а через 15 хвилин – знижується запальний процес. До його складу входять два компоненти – феназон і лідокаїн. Перший знижує температуру і знімає запалення, а другий – надає знеболюючий ефект. Ці ліки діють досить довго, тому не варто закапувати їх часто. Достатньо 4-х крапель 2-3 рази на день, щоб максимально швидко позбутися отиту. В середньому курс лікування проходить протягом 10 діб.

 

Краплі ОТИПАКС можна купити в різних аптеках по всій Україні. Вам достатньо перейти за посиланням і вибрати своє місто. Однак, перед тим як їх використовувати, обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Знайдіть в аптеці

Вгамуйте отит!

Купити
text-7